HRADECKÁ KULTURNÍ A VZDĚLÁVACÍ SPOLEČNOST s.r.o.

Adalbertinum

PROGRAM AKCÍ Adalbertinum

29

červenec

DECHOVÝ HUDBA VČE, řídí Vladimír Kotek

4

srpen


Hradecká kulturní a vzdělávací společnost i v letošním roce bude pořádat oblíbené Farmářsko-potravinářské trhy.
Nebudou ovšem v Gayerových kasárnách, které procházejí rekonstrukcí, nové místo najdou v ulici Letců, vedle obchodního centra Atrium.
Termíny trhů:
28. dubna, 12. a 26. května, 9. a 23. června, 7. a 21. července,
4. a 25. srpna, 8. a 22. září, 6. a 20. října a 3. a 17. listopadu 2018.

5

srpen

AD HOC ORCHESTRA – hosté z Holandska
V Jiráskových sadech vystoupí mezinárodní dechový orchestr

V neděli 5. srpna v 16 hodin vystoupí v Jiráskových sadech v rámci tradičních promenádních koncertů znamenité dechové těleso AD HOC ORCHESTRA, které je poskládané z několika desítek skvělých západoevropských muzikantů.
Orchestr Ad Hoc byl příležitostně (odtud název Ad Hoc) založen v roce 1988 k 25. výročí  "Svazu měst Orange City". Tvoří ho města Breda v Nizozemsku, Diest v Belgii, Dillenburg v Německu a Orange ve Francii. Od té doby je každoročně sestavován orchestr pro turné v Evropě. V posledních letech vystupoval v Itálii, Německu, Maďarsku, Polsku, Lucembursku, Francii a samozřejmě v Nizozemí.
Ad Hoc se rozrostl do velké koncertní skupiny asi 65 muzikantů ve věkovém průměru 26 let. Skládá se z profesionálních a amatérských hudebníků a existuje pouze 10 dní v roce. Nenechte si tedy ujít jedinečnou příležitost živé vystoupení této skvělé hudební formace navštívit.
HKVS

AD HOC ORCHESTR
AD HOC ORCHESTR
AD HOC ORCHESTR
 

Adalbertinum je sídlo Hradecké kulturní a vzdělávací společnosti. Tato společnost je založena městem Hradec Králové za účelem poskytování kulturních služeb a naplňování strategických cílů města v oblasti kultury, umění, mimoškolního vzdělávání, spolkové činnosti občanů, udržování lidových tradic, volnočasových aktivit dětí a mládeže a rozvoje cestovního ruchu. Adalbertinum bylo postaveno v letech 1895-97 v historizujícím novorenesančním stylu podle návrhu arch. Františka Hellmana a v současné době poskytuje stylové a přitom komfortní prostředí pro pořádání kulturních a společenský akcí, kongresů, konferencí, školení, případně teambuildingových setkání. V objektu jsou sály s kapacitou až 440 míst, tělocvična, ale také salonky a učebny s 20ti až 30ti místy.  Tyto prostory jsou standardně vybaveny moderní audiovizuální technikou a osvětlením.

Adalbertinum

KONTAKTY

HRADECKÁ KULTURNÍ A VZDĚLÁVACÍ SPOLEČNOST S.R.O
  • Hradecká kulturní a vzdělávací společnost s.r.o

  • ústředna

  • +420 495 514 722
  • info@adalbertinum.cz
MIROSLAV FRANC

PARTNEŘI HRADECKÉ KULTURNÍ A VZDĚLÁVACÍ SPOLEČNOSTI

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

Facebook

© 2018 Hradecká kulturní a vzdělávací společnost s. r. o. - všechna práva vyhrazena
Programový kód a datová struktura: OMEGA WEB Czech
Design a koncept: FiftyFifty kreativní agentura s.r.o.