Towarzystwo kulturalne i edukacyjne Hradec Králové

Dom wiejski Šrámka w Pileticach

PROGRAM WYDARZEŃ Dom wiejski Šrámka w Pileticach

3

czerwca

FOLKLORNÍ FESTIVAL PARDUBICE - HRADEC KRÁLOVÉ


PŘIJĎTE POBEJT ANEB SMYSLŮ PLNÝ VEČER
19:00 - 22:00  Šrámkův statek v Pileticích

Neformální lidová zábava folklorních souborů za účasti veřejnosti v rámci XXXI. Folklorního festivalu Pardubice - Hradec Králové.

Více informací naleznete na www.folklornifestival.cz


7

lipca


Bratři Malinové, tedy banjista Luboš (Druhá tráva), kytarista Pavel a houslista Josef se společně sešli na pódiu v unikátním projektu nazvaném Malina Brothers, ke kterému přizvali ještě kontrabasistu Pavla Peroutku. Hudebníci udržují živý odkaz východočeské trampské a bluegrassové hudby.

Více na www.malinabrothers.cz
MALINA BROTHERS

14

lipca


Hudební skupina Marien z Pardubic patří k nejvýraznějším tvářím nastupující generace v žánru folkové, country a trampské hudby. Věnují se akustické kytarové muzice a vícehlasému zpívaní, hrají melodické písně převážně z dílny Víti Troníčka. Přes progresivnější vítr v plachtách skupina staví na spíše na tradičních hodnotách FCT hudby, a tím zůstává přitažlivá i pro starší generace posluchačů.

Více na www.marien.cz
MARIEN
 
Dom wiejski Šrámka w Pileticach jest obszarem chronionym z rzadkimi drewnianymi przedmiotami. Jest to obszar oryginalnej architektury ludowej, który obejmuje w lokalnym otoczeniu unikalny dwukondygnacyjny drewniany budynek mieszkalny z niezwykłą galerią z 1802 r. Stodoła została dobudowana w 1814 r. Wejście do gospodarstwa wykonano z ceglanej kamiennej trójosiowej bramy z lat 1805–1814. Środowisko jest odpowiednie na festiwale folklorystyczne, wystawy, targi i targi sztuki i rzemiosła ludowego, koncerty i festiwale ludowe, ale także na imprezy towarzyskie z towarzyszącym programem skupiającym się na folklorze. Ponadto okolica nadaje się do organizacji przyjęć weselnych, uroczystości rodzinnych i imprez firmowych. Pomieszczenia obejmują również przestrzeń wystawienniczą, oddział Biblioteki Miejskiej i stylowy pub.
Šrámkuv statek

KONTAKTY

MILAN PAVLIŠ
  • Milan Pavliš

  • vedoucí provozního a technického oddělení – pronájmy sálů

  • +420 495 512 542
  • +420 606 726 250
  • milan.pavlis@adalbertinum.cz
JITKA KUČEROVÁ
Facebook

© 2020 Hradecká kulturní a vzdělávací společnost s. r. o. - všechna práva vyhrazena
Programový kód a datová struktura: OMEGA WEB Czech
Design a koncept: FiftyFifty kreativní agentura s.r.o.