HRADECKÁ KULTURNÍ A VZDĚLÁVACÍ SPOLEČNOST s.r.o.



9
-
23

Dec


Historické centrum města Hradce Králové se letos stane poprvé dějištěm vánočních trhů. Prostory Velkého náměstí se ve dnech od 9. do 23. prosince zaplní prodejními stánky, atrakcemi a scénami s bohatým kulturním programem.
 
Otevírací doba tržiště na Velkém náměstí
Pondělí až čtvrtek … 10.00 – 18.00 hodin
Pátek a sobota … 10.00 – 20.00 hodin
Neděle … 10.00 – 19.00 hodin

*  Otevírací doba jednotlivých prodejních stánků může být prodloužena dle uvážení prodejců podle zájmu návštěvníků trhů.
    Nejpozději však do 22:00 hodin.
** 23.12. bude otevřeno pouze do 16.00 hodin bez výjimky.
 
 
 
Doprovodný kulturní program vánočních trhů na Velkém náměstí
 
27. listopadu – neděle
ROZSVÍCENÍ VÁNOČNÍHO STROMU
  • 16:00 Pěvecký sbor  JITRO Hradec Králové
  • 17:00 PETR KOTVALD se skupinou Trik „Vánoce hrajou glórijá“
 
3. prosince – sobota
ADVENTNÍ KONCERT
  • 17:00 YELLOW SISTERS
  • 18:00 JUMPING DRUMS
 
4. prosince – neděle
  • 17:00–19:00 ČERTI, Z VĚŽE VEN!
 
7. prosince – středa
  • 18:00 ČESKO ZPÍVÁ KOLEDY S DENÍKEM, Smíšený pěvecký sbor SMETANA Hradec Králové, sbormistr Jan Jiráček

9. prosince – pátek
  • 16:00 MICHAL HORÁK S KAPELOU
  • 17:30 MARTIN RŮŽA S DOPROVODEM
  • 19:00 HEIDI  & HEIDIBAND
 
10. prosince – sobota
  • 16:00 PÍSKOMIL SE VRACÍ
  • 17:30 FUNNY FELLOWS/ SR
  • 19:00 BÁRA BASIKOVÁ
 
11. prosince – neděle
  • 16:00 RARÁŠCI / zimní show pro děti
  • 17:00 Pěvecký sbor VOKÁLNÍ HARMONIE Hradec Králové, sbormistr Jaromír Schejbal
  • 18:00 MICHAEL FORET / Vánoce Ro(C)ku
 
12. prosince – pondělí
  • 16:00 HONZA BROŽ A DEVÍTKA
  • 17:00 Pěvecký sbor GYBON, sbormistr Jaromír Schejbal
 
13. prosince – úterý
  • 16:00     Dětský pěvecký sbor ZUŠ Habrmanova HK, sbormistr Klára Dušánková
  • 17:00     RH FAKTOR
 
14. prosince – středa
  • 16:00     Pěvecký sbor LADĚNÍČKO při ZUŠ Střezina HK, sbormistr Lada Holaňová
  • 17:00     HEEBIE JEEBIES
 
15. prosince – čtvrtek
  • 16:00     SAFARI / akordeonový orchestr ZUŠ Střezina HK, dirigent Radek Škeřík
  • 17:00     COUNTRY DOHODA
 
16. prosince – pátek
  • 16:00    VÁNOČNÍ DĚTSKÁ PÁRTY S MILANEM MUDROCHEM
  • 17:00    LADIS S KAPELOU
  • 19:00    SEVERKA
 
17. prosince – sobota
  • 16:00 – 20:00 VÁNOČNÍ PROGRAM ČESKÉHO ROZHLASU HRADEC KRÁLOVÉ
 
18. prosince – neděle
  • 16:00 ADVENTNÍ KOLEDIVY/ DIVADLO 100 OPIC
  • 17:00 Dětský folklorní soubor ĆERVÁNEK + SOUSEDKY
  • 18:00 DĚDA MLÁDEK ILLEGAL BAND
 
19. prosince – pondělí
  • 16:00 UNISONO QUARTET
  • 17:00 COUNTRY VÁNOCE SE SKUPINOU POUTNÍCI
 
20. prosince – úterý
  • 16:00 PĚVECKÝ SBOR ZŠ HABRMANOVA, sbormistr Přemysl Kočí
  • 17:00 ELLA – vystoupení mladé muzikálové hvězdy Elišky Machačové s kapelou
 
21. prosince – středa
  • 16:00 Pěvecký sbor SQUADRA RISONANTE, sbormistr František Novák
  • 17:00 GABRIELA STEJSKALOVÁ A KAROLÍNA ANDRŠOVÁ / mladé muzikálové hvězdy
 
22. prosince – čtvrtek
  • 16:00 KONCERT KLUKA BOMBARĎÁKA
  • 17:00 JH Big Band
 
23. prosince – pátek
  • Reprodukovaná hudba
 

VÁNOČNÍ TRHY V HRADCI KRÁLOVÉ

9

Dec


Hlavní podium
16.00 MICHAL HORÁK S KAPELOU
17.30 MARTIN RŮŽA S DOPROVODEM
19.00 HEIDI  & HEIDIBAND
Dětská zóna
14.00 – 17.00 Vánoční tvoření s dětmi
16.00 – 16.30 Cirkusové vánoční představení
17.30 Hřebík od kováře (ukázka kovářského umění)
 
Změna programu vyhrazena.

10

Dec


Hlavní podium
16.00 PÍSKOMIL SE VRACÍ
17.30 FUNNY FELLOWS/ SR
19.00 BÁRA BASIKOVÁ
Dětská zóna
10.00 – 16.00 Vánoční tvoření s dětmi
16.00 – 16.30 Cirkusové vánoční představení
17.00 – 17.30 Zdobíme Štědrovečerní stůl
17.30 Kovářova podkova (ukázka kovářského umění)

Změna programu vyhrazena.

11

Dec


Hlavní podium
16.00 RARÁŠCI / zimní show pro děti
17.00 Pěvecký sbor VOKÁLNÍ HARMONIE, sbormistr Jaromír  Schejbal
18.00 MICHAL FORET / Vánoce Ro(C)ku
Dětská zóna
10.00 – 16.00 Vyřezáváme s řezbářem
14.00 – 14.30 Cirkusové vánoční představení
16.00 – 16.30 Cirkusové vánoční představení

Změna programu vyhrazena.

12
-
1

Dec


Hlavní podium
16.00 HONZA BROŽ A DEVÍTKA
17.00 Pěvecký sbor GYBON Hradec Králové, sbormistr Jaromír Schejbal
Dětská zóna
15.00 – 16.00 Dětské dílny
16.00 – 17.00 Kašpárek na skalním hradu /loutková pohádka

Změna programu vyhrazena.

12

Dec


Hlavní podium
16.00 HONZA BROŽ A DEVÍTKA
17.00 Pěvecký sbor GYBON Hradec Králové, sbormistr Jaromír Schejbal
Dětská zóna
15.00 – 16.00 Dětské dílny
16.00 – 17.00 Kašpárek na skalním hradu /loutková pohádka

Změna programu vyhrazena.

13

Dec


Hlavní podium
16.00     Vystoupení ZUŠ Habrmanova
17.00     RH FAKTOR
Dětská zóna
14.00 – 15.00 Tvoříme s dětmi – vlněné šperky na šňůrce
15.00 – 17.00 Dětské dílny

Změna programu vyhrazena.

14

Dec


Hlavní podium
16.00  Pěvecký sbor LADĚNÍČKO / ZUŠ Střezina HK, sbormistryně Lada Holanová
17.00  HEEBIE JEEBIES
Dětská zóna
14.00 – 16.00 Dětské dílny
16.00 – 16.30 Cirkusové vánoční představení

Změna programu vyhrazena.

15

Dec


Hlavní podium
16.00     SAFARI / akordeonový orchestr ZUŠ Střezina HK, dirigent Radek Škeřík
17.00     COUNTRY DOHODA
Dětská zóna
14.00 – 16.00 Dětské dílny
16.00 – 17.00 Cukrářská Barborka a zatoulaný čertíček/ pohádka pro děti

Změna programu vyhrazena.

16

Dec


Hlavní podium
16.00    VÁNOČNÍ DĚTSKÁ PÁRTY S MILANEM MUDROCHEM
17.00     LADIS S KAPELOU
19.00     SEVERKA
Dětská zóna
14.00 – 16.00 Vyřezáváme s řezbářem
16.00 – 16.30 Cirkusové vánoční představení
17. 30 Unikátní romance s autozávažím (ukázka kovářského umění)

Změna programu vyhrazena.

17

Dec


Hlavní podium
16:00–20:00 DEN S ČESKÝM ROZHLASEM HRADEC KRÁLOVÉ
Můžete se těšit na setkání s vašimi oblíbenými moderátory, čekají vás soutěže a také vystoupení zpěváků Jakuba Smolíka a Kamily Nývltové.
16:00 setkání s moderátory, soutěže o ceny
17:00 koncert Kamily Nývltové
18:00 koncert Jakuba Smolíka
19:00 soutěže Českého rozhlasu HK
Dětská zóna
10:00 – 13:00 Vánoční tvoření s dětmi
13:30 – 14:00 Cirkusové vánoční představení
14:00 – 16:00 Vánoční tvoření s dětmi
16:00 – 16:30 Cirkusové vánoční představení
16:30 – 17:00 Vyrábíme vánoční svícen
17.30 Kovaná podkova, menší jak koruna (ukázka kovářského umění)

Změna programu vyhrazena.

18

Dec


Hlavní podium
16.00 ADVENTNÍ KOLEDIVY/ DIVADLO 100 OPIC
17.00 Dětský folklorní soubor ĆERVÁNEK + SOUSEDKY
18.00 DĚDA MLÁDEK ILLEGAL BAND
Dětská zóna
10.00 – 12.00 Dětské dílny
14.00 – 14.30 Cirkusové vánoční představení
15.00 – 16.00 Dětské dílny

Změna programu vyhrazena.

19

Dec


Hlavní podium
16.00 UNISONO QUARTET
17.00 COUNTRY VÁNOCE SE SKUPINOU POUTNÍCI
Dětská zóna
15.00 – 16.00 Dětské dílny
16.00 – 17.00 Dopis Ježíškovi /pohádka pro děti

Změna programu vyhrazena.

20

Dec


Hlavní podium
16.00 PĚVECKÝ SBOR ZŠ HABRMANOVA, sbormistr Přemysl Kočí
17.00 ELLA – vystoupení mladé muzikálové hvězdy Elišky Machačové s kapelou
Dětská zóna
14.00 – 15.00 Vlněné vánoční  ozdobičky
15.00 – 16.00 Dětské dílny
16.00 – 17.00 Pastýřská taškařice/ pohádka pro děti

Změna programu vyhrazena.

21

Dec


Hlavní podium
16.00 Pěvecký sbor SQUADRA RISONANTE, sbormistr František Novák
17.00 GABRIELA STEJSKALOVÁ A KAROLÍNA ANDRŠOVÁ / mladé muzikálové hvězdy
Dětská zóna
14.00 – 16.00 Dětské dílny
16.00 – 16.30 Cirkusové vánoční představení

Změna programu vyhrazena.

22

Dec


Hlavní podium
16.00 KONCERT KLUKA BOMBARĎÁKA
17.00 JH Big Band
Dětská zóna
13.00 – 15.00 Plstění vánočních andílků
15.00 – 15.30 Cirkusové vánoční představení
16.00 – 16.30 Cirkusové vánoční představení
17.30 Kovaný lístek (ukázka kovářského umění)

Změna programu vyhrazena.

23

Dec


Hlavní podium
Reprodukovaná hudba

Dětská zóna
10.00 – 14.00 Dětské dílny
14.30 – 15.00 Vánoční představení – ohnivá show

Změna programu vyhrazena.

PARTNERS OF HRADEC CULTURAL AND EDUCATIONAL COMPANIES

MEDIAL PARTNERS

Facebook

© 2020 Hradecká kulturní a vzdělávací společnost s. r. o. - všechna práva vyhrazena
Programový kód a datová struktura: OMEGA WEB Czech
Design a koncept: FiftyFifty kreativní agentura s.r.o.