Towarzystwo kulturalne i edukacyjne Hradec Králové

Kino letnie ŠIRÁK

PROGRAM WYDARZEŃ Kino letnie ŠIRÁK

10

czerwca


USA 2020, režie Leigh Whannell, 124 minuty, přístupný od 15 let, titulky

Cecilia opustila psychopata. Ten spáchá sebevraždu, ale odkáže jí velký majetek. Jenže se dějí čím dál hroznější věci. Buď se zbláznila, nebo někdo neviditelný ji chce připravit o všechno. Může bojovat s protivníkem, kterého nevidí a který možná existuje jen v její hlavě? Hrají: Elisabeth Mossová (seriál Příběh služebnice), Oliver Jackson-Cohen (seriál The Haunting), Aldis Hodge (Jack Reacher: Nevracej se) aj. POTEMNĚLÝ THRILLER, KTERÝ NENECHÁ VYDECHNOUT.
PREMIÉRA

11

czerwca

PODIVUHODNÁ PROMĚNA HARLEY QUINN


USA 2020, režie Cathy Yan, 109 minut, přístupný od 15 let, MLUVENO ČESKY

S Jokerovou exholkou si nezahrávejte. A rozhodně jí neříkejte "kráva"! Protože když do něžných paciček vezmou záchranu malé holčičky tvrdá děvčata, vyměkne i sebestředný bídák. Ženy mnohých ras, extrémní gymnastika, střelba z palných zbraní. Psychoušské pokračování Sebevražedného oddílu. Hrají: Margot Robbieová (Tenkrát v Hollywoodu), Rosie Perezová (Ladíme 2), Mary Elizabeth Winsteadová (Blíženec), Ewan McGregor (série Star Wars) aj. ROZJEĎTE TO, HOLKY!
PREMIÉRA

12

czerwca


ČR 2020, režie Barbora Chalupová, Vít Klusák, 100 minut, přístupný od 15 let, MLUVENO ČESKY

... aneb Jak se žije českým pedofilům čili Když je dítě doma, nemusí být v bezpečí. Tři dospělé herečky s dětským vzhledem na sociálních sítích zažívají zkušenost dvanáctiletých dívek online. Proč by rodiče měli vědět o každé minutě a kontaktu na internetu, které jejich potomek má. Film se silným dozvukem. Ohlas z komentářů na ČSFD: "Nic důležitějšího českými kiny letos nepůjde. " HARD VERZE PRO STARŠÍ A POKROČILÉ.
PREMIÉRA
 

Kino letnie ŠIRÁK jest wyspecjalizowanym obszarem dla przedstawień filmowych. Środowisko i wyposażenie techniczne umożliwiają także realizację różnych programów kulturalnych, koncertów i festiwali. Na terenie letniego kina znajduje się także przyjemna restauracja. Sezon roczny trwa od czerwca do sierpnia i jest wyświetlany co tydzień od środy do soboty. Rozpoczęcie projekcji odbywa się w czerwcu od 21.30, lipca od 21.00 i sierpnia od 20.30.

Letní kino Širák

KONTAKTY

JULIA ŠPALKOVÁ
PAVEL DOUCEK
Facebook

© 2020 Hradecká kulturní a vzdělávací společnost s. r. o. - všechna práva vyhrazena
Programový kód a datová struktura: OMEGA WEB Czech
Design a koncept: FiftyFifty kreativní agentura s.r.o.